Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL ABB: Představil vypínač NEOmylně svůj!
Advertisment
 

ABB: Představil vypínač NEOmylně svůj!

Od 1. září 2009 je k dostání novinka mezi vypínači - Neo společnosti ABB. Pokud jste již měli možnost spínače této řady vidět, určitě jste nemohli přehlédnout páčku spínače, která je zcela odlišná od zbytku produkce na našem trhu ...


Designová řada Neo
® vyniká jednoduchou a moderní linií. Upouští od velké plochy páčky spínače, redukuje ji na jednoduše lineárně působící prvek a zároveň dociluje výrazné inovace možností prosvětlení páčky. Standardním zasunutím doutnavky, popř. LED, do přístroje spínače prosvítíme páčku pro orientační nebo signalizační osvětlení a svit páčky je viditelný nejen z čela spínače, ale i ze strany. Lze zvolit barvu světla podle barvy páčky.

Forma designu spínače jednoznačně sleduje jeho funkci a všechny ostatní přístroje jsou této linii maximálně přizpůsobeny. Design je nabízen v praktickém lesklém provedení, které znesnadňuje usazování nečistot a má příjemné barevné kombinace s odstíny jasně bílá, ledová bílá, ledová modrá, ledová zelená, ledová oranžová, ledová šedá a grafitová, přičemž právě jednoduchá tvarová koncepce umožňuje vyniknout barevným variantám. Systém designu je stavebnicový (rámeček + kryt + přístroj), jak je to ve středním segmentu spínačů a zásuvek na českém trhu již dávno standardem. Rámečky pro elektroinstalační přístroje jsou jednonásobné až pětinásobné a univerzální pro vodorovnou i svislou montáž.

Vybavenost různými druhy přístrojů je velmi široká a uspokojí všechny požadavky na moderní elektroinstalaci. Můžeme jmenovat mimo jiné spínače a ovládače ve standardních řazeních i s možností signalizace a orientace, spínače žaluziové a kartové, stmívače osvětlení a spínače automatické se snímačem pohybu, zásuvky jednonásobné a dvojnásobné s natočenou horní dutinou, zásuvky s ochranou před přepětím, televizní, rozhlasové a satelitní zásuvky, zásuvky telefonní a komunikační pro datové zásuvky (konektory) různých výrobců. Samozřejmě nechybí oblíbené termostaty pro řízení vytápění. Pro spínače a zásuvky jsou určeny osvědčené přístroje typových řad 3559 a 5519 s bezšroubovými svorkami pro připojení vodičů. V designu Neo® lze nabídnout zákazníkům i systém distribuce zvuku Audioworld.

Designová řada Neo® získala na 10. mezinárodním veletrhu technických zařízení budov SHK 2009 v Brně Zlatou medaili veletrhu SHK

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Lze jeden schodišťový vypínač nahradit bezdrátovým? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je možné vypínač 5b použiť ako 6 a 1? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Lze vypínač nahradit za USB zásuvku? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jakého výrobce zvolit pro zásuvky a vypínače? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
K čemu se používají domovní vypínače? (ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL)
Jaký vypínač lze použít na stěnu venku? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Existuje dvojitý přepínač s aretací a bez aretace v jednom? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Víte o vypínači, ideálně na stěnu, který vypíná/spíná N/L ve správném pořadí? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Existuje kombinace vypínačů 6+1? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Víte už o nové řadě vypínačů ABB Levit? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaké má číslo sériový křížový vypínač? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Máte nějaké reference na vypínače a zásuvky LEGRAND Niloé? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Lze použít původní zásuvky a vypínače do nové elektroinstalace? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kde seženu spínač k vrtačce? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kde sehnat 2 polovy vypinac na kabel? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Neznáte elektronický lustrový přepinač ,,LP1,,? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Lze použít vypínač 3F s doutnavkou k připojení trouby kombinovaného sporáku? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Existuje vypínač, ktorý sa môže namontovať na drevený podklad? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Poradíte mi s vypínačom do dreveného obkladu saunovej kabíny? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kde sehnat spínač, který je na fotce? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaký stupeň krytí musí splňovat venkovní vypínače a zásuvky na zdi domu? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :