Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod OVĚŘENÍ, KONTROLY, REVIZE Kontrola vašeho domu revizním technikem
Advertisment
 

Kontrola vašeho domu revizním technikem

Pokud si pozvete revizního technika k pravidelné kontrole své elektroinstalace je dobré vědět proč. Co překontroluje? Co prověří? Co změří? Pokud zjistí něco špatného co se stane? Někdo tvrdí, že může revizní technik i odpojit přívod bytu. Je to pravda? Jaké má pravomoce revizní technik elektrických zařízení?

Kontrola vašeho domu.

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Komu se má primárně věřit elektrikáři nebo reviznímu technikovi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je k něčemu revize, prováděná stejným elektřikářem, který prováděl instalaci? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Musí být objednavatel revize bytu jeho majitelem? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kdo může posoudit platnost revizní zprávy? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je třeba revize při změně tarifu D25D na D45D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Odhalí revize závady pod omítkou? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Musí se v bytě kontrolovat stav (stáří) elektrickych rozvodů? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mohu u zchátralého domu žádat o celkovou revizi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Co všechno revizni technik kontroluje při revizi panelového bytu? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je revizni zprava s "nepresnosti" platna ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak donutit nadřízeného k projektu a pak k revizi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kolik revizí je potřeba,na dva rozvadece v domku jisteneho ze spol. jistice? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Potřebuji novou revizi na rekonstrukci elektroinstalace? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mám při koupi nového bytu nárok na revizní zprávu? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Co dělat, když nemohu provést kompletníí revizi ve svém domě? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Může být v revizi chybějící popis vodičů jako závada? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Je nutná revize elektroinstalace v případě změny majitele domku? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Zhodnotíte mi prosím zapojení rozvodu elektřiny pro dvojdomek? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
U koho mam zadat zrevidovanie stolarenskej dielne? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :