Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod OVĚŘENÍ, KONTROLY, REVIZE Co vše může být špatně ve vaší elektroinstalaci?
Advertisment
 

Co vše může být špatně ve vaší elektroinstalaci?

Myslíte si, že na obyčejném zapojení několika drátů není co zkazit? To by se člověk divil kolik chyb a nebezpečných zapojení se dokáže i s nejlepším úmyslem vytvořit. Pamatujte, že pokud nejste každodenně cvičený elektrikář a nemáte teoretický a praktický dril v malíčku, jsou hrátky s elektroinstalací nebezpečné!

....

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Komu se má primárně věřit elektrikáři nebo reviznímu technikovi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je k něčemu revize, prováděná stejným elektřikářem, který prováděl instalaci? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Musí být objednavatel revize bytu jeho majitelem? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kdo může posoudit platnost revizní zprávy? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je třeba revize při změně tarifu D25D na D45D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Odhalí revize závady pod omítkou? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Musí se v bytě kontrolovat stav (stáří) elektrickych rozvodů? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mohu u zchátralého domu žádat o celkovou revizi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Co všechno revizni technik kontroluje při revizi panelového bytu? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je revizni zprava s "nepresnosti" platna ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak donutit nadřízeného k projektu a pak k revizi? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kolik revizí je potřeba,na dva rozvadece v domku jisteneho ze spol. jistice? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Potřebuji novou revizi na rekonstrukci elektroinstalace? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mám při koupi nového bytu nárok na revizní zprávu? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Co dělat, když nemohu provést kompletníí revizi ve svém domě? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Může být v revizi chybějící popis vodičů jako závada? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Je nutná revize elektroinstalace v případě změny majitele domku? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Zhodnotíte mi prosím zapojení rozvodu elektřiny pro dvojdomek? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
U koho mam zadat zrevidovanie stolarenskej dielne? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :