Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod MONTÁŽE, REALIZACE, INSTALACE Proč mít svého elektrikáře?
Advertisment
 

Proč mít svého elektrikáře?

Není lepší kouknout na nějaký inzerát ve Zlatých stránkách? Nebo dát na doporučení souseda, který sice ničemu nerozumí, ale elektrikáře doporučí toho nejlepšího? Otázky, na kterou je dobré znát odpověď!

Elektroinstalace je něco, čemu automaticky věříme. Je to uvězněná energie ve vodičích, kterou vypouštíme vypínačem tehdy, kdy potřebujeme. Pokud taková energie uteče sama, ne vždy to může dopadnout pro nás a naše obydlí dobře.

Typizovaná elektroinstalace je již minulostí. To znamená, že každá je jiná. Jediné, co může být pro všechny instalace společné jsou technická doporučení norem. Každá budova je určitým originálem, který má mít svou projektovou dokumentaci. Ta přináší informace co odkud vede a kde se co ovládá. Pokud taková dokumentace není

  • zná vaši instalaci, rychleji se orientuje v možném problému
  • smluvní klienti mají vždy přednost před náhodnými
  • vzájemná důvěra vždy usnadňuje obchodní jenání
  • u smluvních vztahů lze často využít mnohdy velmi zajímavých výhod

Elektrikáře si opravdu lze pořídit všelijak. Pokud už vám nějaký bude vyhovovat a budete si jistí, že je to člověk na správném místě a za správnou cenu, pak si jej chraňte!

 

Po světě běhá mnoho namaskovaných "elektrozedníků". Ti možná okouzlí skvělou cenou, bohužel ta bývá vykoupena na položkách, o kterých běžný spotřebitel nemá vůbec ponětí.

A nakonec. Skutečnost, že dostanete revizní zprávu automaticky neznamená, že je vše v pořádku.

 

Dejte raději na odborníky s minulostí, která lze ověřit.

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Jak má spotřebitel postupovat při výběru odborníka a jeho ceny? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Co znamená být pod padesátkou? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak se bránit před neznalým prodavačem elektromateriálu a elektrozařizení? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je těžké studovat na elektrikáře? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaké je rozdíl mezi oborem elektrikář nebo elektrotechnik? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak se stát elektrikářem? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak se vrátit k oboru elektrikáře po 20-ti letech a čím začít? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Čekali byste v supermarketech pro koncové spotřebitele odborné detaily? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Jak najdu "svého" elektrikáře? (Montáže, instalace, zásahy které neodborníci rádi páchají sami)
Funguje sjednávání malých zakázek formou aukcí? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Věřili byste tomu, že možnost jak ušetřit je si sbastlit elektriku sám? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Kde je možné někde zjistit jakou má elektrikář kvalifikaci v elektrotechnice? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Co dělat, když dělá elektrikář něco jiného, než druhý? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :