Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod DOMOVNÍ PŘÍPOJKY, PŘIPOJENÍ Co to je sazba?
Advertisment
 

Co to je sazba?

...

 ...

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Kdo přepojí a zaplatí špatně zapojený stykač od HDO? (Opravy a servis, údržba , rekonstrukce)
Je v zahraničí a kde zavedena platba za velikost jističe a jaká je cena ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je to tak složité změnit sazbu z d45D na d56D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak instalovat spínací hodiny na nízkou sazbu do malého rozvaděče v paneláku? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je povinností v každé instalaci povinnost instalovat instalovat vodič k HDO? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je nízký tarif v čase nt v celém domě nebo jen ve vybraných okruzích? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
V kolik hodin (4x za 24hod.) je u sazby D45d zapínán vysoký tarif? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Vyplatí se dvoutarif D25d a jaké jsou podmínky? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Vyplatí se sazba d45d, když nemám přímotopy? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak správně připojím další stykač ke spínání druhého bojleru? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je třeba revize při změně tarifu D25D na D45D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaký je rozdíl mezi kategorií odběru D a C ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mohu dostat tarif D45d v RD na podlahové vytápění? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je D45d správnou volbou pokud chci ohřívat vodu plynem? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Může jistič ovlivnit spínání HDO? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Je možný přechod z distribuční sazby D02 na D25? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je možné na nízký tarif použivat celou elektroinstalaci nebo jen bojler? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Dle čeho RZ fakturují rez.příkon, když namísto jističe před elměrem je vypínač? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaká je skutečná cena výměny 1fázového hlavního jističe 25A za 3fázový 20A? (Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí)
Opravdu musím doložit revizi při změně sazby? (Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :