Přejít na obsah | Přejít na navigaci

Odkazník
Nacházíte se zde: Úvod DOMOVNÍ PŘÍPOJKY, PŘIPOJENÍ Co to je sazba?
Advertisment
 

Co to je sazba?

...

 ...

Akce dokumentů
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :

Příbuzné položky

Jaká je logika přepínáni NT a VT spinače HDO v zásuvce? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Lze spolehlivě detekovat nt (HDO) bez relé? (Montáže, instalace, zásahy které neodborníci rádi páchají sami)
Kdo přepojí a zaplatí špatně zapojený stykač od HDO? (Opravy a servis, údržba, rekonstrukce)
Je v zahraničí a kde zavedena platba za velikost jističe a jaká je cena ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je to tak složité změnit sazbu z d45D na d56D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak instalovat spínací hodiny na nízkou sazbu do malého rozvaděče v paneláku? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je povinností v každé instalaci povinnost instalovat instalovat vodič k HDO? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je nízký tarif v čase nt v celém domě nebo jen ve vybraných okruzích? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
V kolik hodin (4x za 24hod.) je u sazby D45d zapínán vysoký tarif? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Vyplatí se dvoutarif D25d a jaké jsou podmínky? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Vyplatí se sazba d45d, když nemám přímotopy? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jak správně připojím další stykač ke spínání druhého bojleru? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je třeba revize při změně tarifu D25D na D45D? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Jaký je rozdíl mezi kategorií odběru D a C ? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Mohu dostat tarif D45d v RD na podlahové vytápění? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je D45d správnou volbou pokud chci ohřívat vodu plynem? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Může jistič ovlivnit spínání HDO? (Ověření elektroinstalace, spotřebičů, nářadí)
Je možný přechod z distribuční sazby D02 na D25? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Je možné na nízký tarif použivat celou elektroinstalaci nebo jen bojler? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
Dle čeho RZ fakturují rez.příkon, když namísto jističe před elměrem je vypínač? (Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...)
TESTOVACÍ VERZE vyhledávače renomovaných odborníků :